Anjel vianoc 2016

Anjel vianoc 2016  (PP)

Tatranská galéria v Poprade je vyhlasovateľom už tradičnej predvianočnej výtvarnej súťaže s názvom Anjel Vianoc. Sútaž je určená je pre materské, základné, špeciálne, základné umelecké a stredné školy.Žiaci a študenti na nej môžu prezentovať talent a výtvarnú zručnosť.

Šikovný žiaci našej ZUŠ získali na sútaži 4 ocenenenia z toho tri prvé miesta a jedno druhé miesto v kategórii Zuš.

Výsledky:

1.cena:

ZUŠ Školská,Ľubica: Peter Pjatak, Simona Harnišová, Vanda Csadiová, 12 rokov, „Anjelský lampáš 2“,

ZUŠ Školská,Ľubica: Matej Dovjak, Patrícia Nadžadyová, Petra Pisarčíková, 12 rokov, „Anjelský lampáš 1“,

ZUŠ Školská,Ľubica: Pavol Butala, Marián Ordzovenský, Vlastimil Bachleda, Slávka Milá, Tatiana Ordzovenská, Karin Šoltýsová, Katarína Slavkovská, Veronika Chovancová, 11-12 rokov, „Vitrážový Anjel“

2.cena:

ZUŠ Školská,Ľubica:
 Romana Gorecká, Terézia M. Adamjaková, Lenka Gallušová, 13 rokov, „Tieňohra Anjelov“

Výstava Anjel vianoc 2016 v Tatranskej galérii v Poprade potrvá do 30.januára 2016. Otvorené v pondelok až v piatok od 9:00 do 17:00hod a v nedeľu od 13:00 do 17:00.

Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme dalšie úspechy.