Zlatá klapka 2022

Aj tohto roku napriek pandemickej situácii Zuš J.Albrechta v Bratislave usporiadala celoslovenskú  filmársku sútaž ,,Zlatá klapka" pod záštitou ministerstva školstva SR.

Príspevky a výkony hodnotila odborná porota zložená z vysokoškolských pedagógov a odborníkov z televízneho prostredia a odboru kinematografie. (Aneta Parišková, Patrik Pašš, Anton Szomolányi, Zora Hudíková a predsedníčkou poroty bola Petra Kolevská).

Naši šikovní žiaci sa pod vedením pedagóga Mgr.Timka sútaže zúčastnili s edukačným videoklipom ,,Umelci v kutici", ktorý bol videovýstupom ich ,,home office" absolventských prác. Za často neľahkú prácu v domácich podmienkach získali diplomové ocenenie z prestížnej sútaže, vecné ceny no najmä skúsenosti. Výhercom srdečne blahoželáme! :-)