TALENTOVÉ SKÚŠKY
    22. 5. 2023

PRIPRAVUJEME: DOD Zuš Ľubica

Deň otvorených dverí pre predškolákov

• Jarný koncert Zuš / zostrih
    3. 5. 2023 Krátky zostrih vystúpení z jarného koncertu Zuš Ľubica 28.4.2023.
  • Farebné nekonečno - workshop Zuš
    2. 5. 2023 Tvorivé dielne na našej Zuške zamerané na tvorbu mozaiky.

Gitarová besiedka

Do fotogalérie bol pridaný nový album Gitarová besiedka.

Dňa 20.4. sa poobede v priestoroch tanečnej sály Zuš Ľubica uskutočnila gitarová besiedka, na ktorej si zahrali takmer všetci žiaci gitarovej triedy. Prítomní rodičia hudobníkov si mohli vypočuť skladby z rôznych období a štýlov. Hudobníci týmto vystúpením prezentovali svoje nadobudnuté schopnosti a získali cenné skúsenosti pri verejnom vystúpení. Ďakujeme všetkým rodičom za ich podporu a žiakom za hudobne predstavenie. (Ivan Jarkovský, Dis.art)

Jarný koncert

spojený s výstavou Farebná rozmanitosť

Veľkonočné prázdniny

Farebné nekonečno

Tvorivé dielne  - mozajka 14.4.2023

Jarná výstava v Ľubici

Riaditeľské voľno

30.3.2022

• Moje neistoty 2023
    22. 3. 2023 Škola umeleckého priemyslu v Kežmarku organizuje každoročne výtvarnú súťaž Moje neistoty. Ústrednou témou tohto ročníka bola myšlienka: ,,Budúcnosť je Tvoja." Do Tejto celoslovenskej výtvarnej súťaže sa zapojila i naša Zuš s viacerými prácami.

Šikovenej dvojici Marošovi Jendrušiakovi a Tomášovi Šoltysovi sa podarilo prebojovať a získať prvé miesto s prácou životná rada. Šikovným žiakom srdečne gratulujeme! :-D

Jarná výstava v Ľubici

29.3.2023 o 16.00hod.

• Výtvarné spektrum 2023
    24. 2. 2023 Dňa 23.2.2023 sa v priestoroch spišského kultúrneho strediska uskutočnila slávnostná vernisáž a vyhodnotenie kreatívnej výtvarnej sútaže Výtvarné spektrum. Naším šikovným žiakom sa podarilo v  kvalitnej konkurencii umiestniť, v kategórii maľba a experiment.

Sofia Zavacká so svojou maľbou ,,Proti prúdu,, skúma pocity jednotlivca  a spoločnosti a hľadá v obraze osobnú slobodu plynúcu z rozhodnutí. Za svoju maľbu získala čestné uznanie.

Ondrej Pitoňák svojím experimentom ,,Homo mobilus,, znázornil svoje praveké alter ego, ktoré  je konfrontované s modernou dobou a ako zbraň využíva mobil. Mobil znázorňuje moderné technológie a silu informácií , ktoré v nesprávnych rukách sú zbraňou. Ešte pripomeniem že celý podklad pre svoju  grafitty maľbu  si vyrobil Ondrej sám, od nanášania sieťka a stavebného lepidla až po vytváranie fasádnej omietky na obraze.
    Za svoju prácu získal umiestnenie a jeho práca bude ďalej sútažiť na krajskom kole v Košiciach.

Ako ich pedagóg im srdečne gratulujem, teším sa z ich úspechu a prajem im veľa kreatívnych nápadov a odvahu tvoriť.

Mgr Ľudovít Timko

Karneval

spojený s fašiangovým pochodom Ľubicou

Talentové skúšky

20. a 23.1.2021

Rodičovské stretnutie

LOVE DANCE

Tanečný workshop 7.1.2023

Na konci prázdnin sa v Zuš v Ľubici uskutočnil tanečný workshop LOVE DANCE s lektorkou Melániou Kasenčákovou. Melánia sa v roku 2005 zviditeľnila účinkovaním v programe Miliónový tanec. Ďakujeme za príjemný a náučný workshop, ktorý si všetci účastníci naplno užili.                                              (zodpovedná za akciu: Mgr. Radoslava Kornajová, ktorá pôsobí ako tanečný garant, odborník, pedagóg v ZUŠ Ľubici).

Vianočný koncert v Cultuse

Požehnané vianočné sviatky